Komfortowa i skuteczna depilacja ciała

depilacja-laserowa

Współcześnie większość kobiet chce cieszyć się gładkim ciałem, pozbawionym jakiegokolwiek owłosienia. W tym celu coraz powszechniej wykonywana jest depilacja laserowa. 

Co to jest laserowa depilacja?

Reprezentuje ona sobą niezwykle skuteczny zabieg pozwalający pozbyć się niechcianego owłosienia na dłuższy okres czasu z poszczególnych części ciała. 
Jest to w pełni bezpieczna metoda, a dzięki korzystaniu z najnowszych innowacji technologicznych istnieje możliwość znacznej minimalizacji ponownego wzrastania włosów. 
W ostatnim czasie niezwykle popularna jest depilacja bikini obejmująca pozbawienie się włosków z okolic intymnych. 

Zabiegi depilacji laserowej – dla kobiet i mężczyzn 

Depilacja z użyciem lasera w Białymstoku jest w stanie zapewnić każdej klientce komfort podczas zabiegu, dzięki innowacyjnej technologii pokrycia lasera szafirowym szkłem, który jest odpowiedzialny za komfortowe uczucie chłodzenia poszczególnych, depilowanych części ciała.
Obecnie zabieg ten może zostać przeprowadzony praktycznie na każdego owłosionego miejsca. 
Co prawda do tej pory nadal najczęściej korzystają z niego kobiety, jednakże powoli obserwuje się pojawianie w gabinetach kosmetycznych coraz większej ilości mężczyzn. 

Jak często depilować ciało?

Depilacja jest niezwykle korzystnym ruchem pozytywnie wpływającym nie tylko na zdrowie, lecz także na zachowanie właściwej higieny ciała. 
W celu maksymalnego podniesienia skuteczności tego zabiegu warto wybrać serię wizyt. W celu utrzymania optymalnych efektów na długi czas zaleca się odbyć się od czterech do sześciu zabiegów w odpowiednim odstępie czasowym wynoszącym od czterech do dziesięciu tygodni.