Jak znależć najlepszy eyeliner – mini poradnik

Znalezienie dobrego eyelinera, nie jest łatwe, ale warte zachodu, ponieważ dobry eyeliner potrafi całkowicie zmienić charakter makijażu. Jest to świetny kosmetyk zwłaszcza dla tych kobiet, które chcą powiększyć oczy i podkreślić swoje spojrzenie.

Jakiego eyelinera szukać?

Dobry eyeliner to taki, którym precyzyjnie narysuje się kreskę, ma trwały kolor, a także nie ściera się ani nie rozmazuje. Dodatkowo powinien mieć dobrą cenę i być wodoodporny.

Najlepsze eyelinery Cocolita to te w żelu, ponieważ ich kolor jest intensywny z delikatnym połyskiem, łatwo się je nakłada, a co najważniejsze nakłada się go bardzo precyzyjnie na oko. Dodatkowo jest on bardzo trwały.

Eyelinery we flamastrze również bardzo dobrze się sprawdzają, u kogoś kto nie ma wprawionej ręki. Te w płynie zaś wymagają już treningu i większej wprawy, ale efekt jaki dają jest bardziej naturalny.

Czy eyeliner mi się przyda?

Kreska na powiece to klasyka w makijażu. Odpowiednio dobrany, już jednym pociągnięciem narysuje intensywną, czarną kreskę i nada oczom seksowny koci kształt.

Dobry eyeliner powinien się znajdować w każdej kosmetyczce, ponieważ dzięki niemu nie jest potrzeby żaden cień do powiek. Wystarczy kreska i tusz do rzęs, by makijaż przyciągał spojrzenia innych.

Czym charakteryzuje się najlepszy eyeliner?

Powinien mieć dobrze zwartą i gęstą konsystencję, a także sprężysty pędzelek czyli taki, który nie jest zbyt twardy ani zbyt miękki. Najlepszy to taki dzięki, któremu jednym pociągnięciem można namalować wyraźną linię, bez konieczności poprawiania.