Dlaczego warto kupić kosmetyki Hair Medic?

Kosmetyki do włosów marki Hair Medic powstały w Korei Południowej i są przeznaczone do wspomagania i wzmacniania skóry głowy oraz włosów, szczególnie przy ich nasilonym wypadaniu, niezależnie od jego przyczyny.

Innowacyjny proces nano-ekstrakcji

Toniki oraz szampony do włosów Hair Medic powstają w oparciu o najwyższej jakości substancje pochodzące między innymi z alg, korzeni, kory oraz liści roślin, grzybów oraz ziaren.

Substancje te pozyskuje się w wynalezionym przez doktora Parka, twórcę firmy, procesie nan-ekstrakcji. W tym procesie pozyskuje się cząsteczki nanometryczne, które są znacznie mniejsze od zwykłych cząsteczek znajdujących się w innych kosmetykach i dlatego dużo skuteczniej docierają do mieszków włosowych, wspomagając ich regenerację.

Działanie toników oraz szamponów tej firmy bywa porównywane do działania mezoterapii – tyle że do podania tych kosmetyków nie trzeba wykorzystywać igieł.

Dla kogo Hair Medic?

Produkty te są przeznaczone dla kobiet oraz mężczyzn borykających się z nadmiernych wypadaniem włosów, niezależnie od tego, czy spowodowane ono jest czynnikami chorobowymi, ubogą dietą albo jest efektem ubocznym chemioterapii lub radioterapii.

Bogaty i odżywczy skład kosmetyków wchłania się niezwykle szybko, zapewniając skórze głowy naturalne odżywienie i wzmocnienie, a tym samym normalizując jej stan i hamując niechciane wypadanie włosów. Dzięki wnikaniu do mieszków włosowych, kosmetyki przyczyniają się również do przyspieszenia wzrostu włosów.